W najnowszej edycji kampanii „Postaw na rodzinę!” podpowiadamy rodzicom, jak utrzymać dobry kontakt z dzieckiem. Wyjaśniamy, jak rozmawiać o trudnych sprawach i budować poczucie bezpieczeństwa w niepewnych czasach. Najmłodszych przekonujemy, że mama i tata zawsze znajdą sposób na poradzenie sobie z trudnymi sprawami. Podpowiadamy, jak radzić sobie ze strachem i napięciem wywołanymi bieżącymi wydarzeniami. Zachęcamy do szczerych rozmów z rodzicami.

„Rodzina – tu czujemy się bezpieczni!” – to hasło edycji 2024. W materiałach pokazujemy, że rodzinne ciepło i bliskość przynoszą spokój i pomagają radzić sobie z trudnymi emocjami nawet w ciężkich czasach. Zdaniem ekspertów rodzina to najskuteczniejszy czynnik chroniący młodych ludzi przed zachowaniami ryzykownymi!

Początek roku to idealny czas na uzupełnienie zapasów materiałów!

Promocja do Wielkanocy! Pakiety aż o 20% taniej!

Zrób większe zamówienie i odbierz prezenty. Co można zyskać?

Profesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 6 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Czas poboru próbki to jedynie 3–4 sekundy! W komplecie 5 ustników.

Prestiżowa, personalizowana statuetka „Lider profilaktyki” z wygrawerowaną nazwą samorządu

Gmina, który przystąpi do czterech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem  „Lider profilaktyki”.

Kampania „O depresji” całkowicie za darmo!

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 10 tys. zł netto, otrzyma gratis pakiet kampanii „O depresji”.

Większe zakupy to więcej prezentów. Jak to działa?

  • Zamówienie za min. 6 tys. zł – > otrzymujesz alkomat
  • Zamówienie za min. 8 tys. zł (pół pakietu czterech kampanii) – > otrzymujesz alkomat i statuetkę
  • Zamówienie za min. 10 tys. zł  – otrzymujesz alkomat, statuetkę i kampanię „O depresji”

Zamów kampanie w promocyjnej cenie! Koszt jednego pakietu to 4000,00 zł*

*Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5000,00 zł.

Skorzystaj z opcji „Zaczynamy wcześniej”

Opcja „Zaczynamy wcześniej!” – realizowana od 2 stycznia do 29 marca 2024 r. Materiały i faktura trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia (do gmin, które nie zaznaczą „Zaczynamy wcześniej!”, materiały kampanii i fakturę wysyłamy 29 marca 2024 r).

Koszt pełnego pakietu kampanii to 4000 zł + VAT. Możesz zakupić połowę pakietu lub jego wielokrotność. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem pod numer 12 635 19 19, mailem: info@akademiaprofilaktyki.pl lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

Nasze strony: