Proponujemy profilaktykę, która skupia się na tym, co najważniejsze – rodzinie. Według specjalistów nie ma lepszego sposobu na ochronę dzieci i młodzieży. W materiałach apelujemy do rodziców, by nie oswajali dzieci z alkoholem. Przekonujemy dzieci, by nie próbowały dorównać kolegom, którzy mają już za sobą eksperymenty z alkoholem.

Nie narzucamy rozbudowanych działań, które pochłaniają mnóstwo czasu. „Postaw na rodzinę!” to prosta, pozytywna profilaktyka w najlepszym wydaniu!

Przystępując do kampanii, samorząd realizuje zadanie zapisane w art. 41 ust. 1, pkt 3 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Już teraz rozpocznij działania profilaktyczne!

Cena podstawowego pakietu kampanii to 2000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu dwóch dni od nadesłania zgłoszenia.

Włącz się w kampanię i odbierz wyjątkowy prezent!

Każdy samorząd, który do końca maja zamówi za minimum 2000,00 zł materiały kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma sprawdzone szkolenie dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!

Uwaga! Na specjalne życzenie samorządów przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń! Do kampanii KAP można dołączyć do 31 maja.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

Nasze strony: