Proponujemy profilaktykę, która skupia się na tym, co najważniejsze – rodzinie. Według specjalistów nie ma lepszego sposobu na ochronę dzieci i młodzieży. W materiałach apelujemy do rodziców, by nie oswajali dzieci z alkoholem. Przekonujemy dzieci, by nie próbowały dorównać kolegom, którzy mają już za sobą eksperymenty z alkoholem.

Nie narzucamy rozbudowanych działań, które pochłaniają mnóstwo czasu. „Postaw na rodzinę!” to prosta, pozytywna profilaktyka w najlepszym wydaniu!

Przystępując do kampanii, samorząd realizuje zadanie zapisane w art. 41 ust. 1, pkt 3 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Opcja „Faktura w 2019 roku!”. Zapłać środkami z budżetu 2019

Wiele gmin chce spożytkować zaoszczędzone pieniądze w ostatnich miesiącach roku. Aby rzetelnie rozliczyć się z tegorocznego budżetu, trzeba mieć pewność, że materiały zakupione w 2019 r. oraz faktura dotrą do gminy jeszcze w tym roku. Właśnie to gwarantujemy w „Postaw na rodzinę!”. Gminy, które chcą zapłacić za materiały z tegorocznego budżetu, mogą to zrobić, zaznaczając opcję „Faktura w 2019 roku!”. Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 20 grudnia 2019 r. Kup materiały już teraz, by bezpiecznie rozliczyć budżet 2019 i od razu cieszyć się udziałem w kampanii!

Cena podstawowego pakietu kampanii to 2400 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu dwóch dni od nadesłania zgłoszenia.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

Nasze strony: