PNR-na-stroneProponujemy profilaktykę, która skupia się na tym, co najważniejsze – rodzinie. Według specjalistów nie ma lepszego sposobu na ochronę dzieci i młodzieży. W materiałach apelujemy do rodziców, by nie oswajali dzieci z alkoholem. Przekonujemy dzieci, by nie próbowały dorównać kolegom, którzy mają już za sobą eksperymenty z alkoholem.

Nie narzucamy rozbudowanych działań, które pochłaniają mnóstwo czasu. „Postaw na rodzinę!” to prosta, pozytywna profilaktyka w najlepszym wydaniu!

Opcja „Faktura w 2017 roku!”

Wiele gmin chce spożytkować zaoszczędzone pieniądze w ostatnich miesiącach roku. Aby rzetelnie rozliczyć się z tegorocznego budżetu, trzeba mieć pewność, że materiały zakupione w 2017 r. oraz faktura dotrą do gminy jeszcze w tym roku. Właśnie to gwarantujemy w „Postaw na rodzinę!”. Gminy, które chcą zapłacić za materiały z tegorocznego budżetu, mogą to zrobić, zaznaczając opcję „Faktura w 2017 roku!”. Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 22 grudnia 2017 r.

Materiały wraz z fakturą wysyłamy w ciągu dwóch dni od otrzymania zgłoszenia.

Przystępując do kampanii, samorząd realizuje zadanie zapisane w art. 41 ust. 1, pkt 3 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Koszt podstawowego pakietu kampanii to 2000 PLN + VAT. Istnieje możliwość zakupu połowy pakietu lub jego wielokrotności.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

„Postaw na rodzinę!” to najlepsza kampania dla Twoich mieszkańców. Zapraszamy do udziału!

pnr-2017-przycisk-1

pnr-2017-przycisk-2

One thought on “Zamówienie

  1. Such a nice blog.

    I have read an amazing article here.

Nasze strony: