Proponujemy profilaktykę, która skupia się na tym, co najważniejsze – rodzinie. Według specjalistów nie ma lepszego sposobu na ochronę dzieci i młodzieży. W materiałach apelujemy do rodziców, by nie oswajali dzieci z alkoholem. Przekonujemy dzieci, by nie próbowały dorównać kolegom, którzy mają już za sobą eksperymenty z alkoholem.

Nie narzucamy rozbudowanych działań, które pochłaniają mnóstwo czasu. „Postaw na rodzinę!” to prosta, pozytywna profilaktyka w najlepszym wydaniu!

Przystępując do kampanii, samorząd realizuje zadanie zapisane w art. 41 ust. 1, pkt 3 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Już teraz rozpocznij działania profilaktyczne!

Cena podstawowego pakietu kampanii to 2000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu dwóch dni od nadesłania zgłoszenia.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania zapasów.

Nasze strony: