Za nami trudne czasy, przetrwaliśmy wyzwania, o których do niedawna nie mieliśmy pojęcia. Dla wielu rodzin był to sprawdzian, który może być też lekcją na przyszłość. Właśnie na tym skupiamy się w najnowszej edycji kampanii „Postaw na rodzinę!”.

W materiałach adresowanych do rodziców pokazujemy, jak odnaleźć się w rzeczywistości po szczycie pandemii oraz jak wykorzystać to, czego nauczyły nas ostatnie miesiące. Tłumaczymy, że należy zadbać o siebie i bliskich, aby znaleźć siły na powrót do normalności. Wyjaśniamy, jak budować u dziecka pewność siebie po trudnym czasie izolacji i braku kontaktów rówieśniczych. Młodym ludziom uświadamiamy, jak dużo zrobili dla nich rodzice, by zorganizować życie w nowych warunkach. Pokazujemy, że mają wiele powodów do wdzięczności. Zachęcamy do okazywania uczuć i szczerych rozmów. Przedstawiamy świadectwa dzieci, które szczególnie doceniły mamę i tatę w czasie izolacji. Rodzina to wielka siła! – to hasło najnowszej edycji 2022. W materiałach pokazujemy, że mama, tata i dzieci to drużyna na dobre i na złe, która potrafi stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Nowy, udoskonalony zestaw materiałów w trosce o rodziny

Wsłuchując się w Państwa głosy, stworzyliśmy nowy pakiet, który zawiera także gadżety z myślą o rodzinach w Państwa gminie. Poza tradycyjnym zestawem ulotek i plakatów w pakiecie kampanii zawarliśmy:

Opaski odblaskowe

Atrakcyjne gadżety z hasłem kampanii to miły prezent, a zarazem wyraz troski o bezpieczeństwo mieszkańców.

Broszury „Prawda o alkoholu. Co powinieneś wiedzieć”

Publikacja to kompendium wiedzy na temat alkoholu, jego działania na organizm oraz uzależnień. Prosty język i przyjazna forma pozwolą mieszkańcom sprawdzić, czy ich picie jest bezpieczne oraz znaleźć wsparcie dla osób z problemem alkoholowym. W publikacji wyjaśniamy, czym jest płodowy zespół alkoholowy, obalamy mity na temat picia w czasie pandemii oraz uświadamiamy zagrożenia.

Certyfikat włączenia się w koalicję gmin na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa.

Dokument potwierdza włączenie się do grupy samorządów, które postanowiły wyjść naprzeciw problemom nasilającym się w czasie epidemii. Certyfikat jest świadectwem, że nawet w tak trudnych warunkach można i trzeba stawiać na profilaktykę i przeciwdziałanie problemom alkoholowym! Warto się nim pochwalić w urzędzie lub na stronie internetowej.

Większe zamówienie to więcej korzyści. Skorzystaj z premii! Co można otrzymać?

Statuetka „Gmina zasłużona dla profilaktyki”
– Prestiżowe personalizowane wyróżnienie z wygrawerowaną nazwą samorządu.
– Samorząd, który przystąpi do wszystkich pięciu kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem „zasłużony dla profilaktyki”.

Gminna Komisja – wygodny pakiet szkoleniowy
– Sprawdzone dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!
– Każdy samorząd, który zamówi za minimum 6000 zł materiały kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma pakiet szkoleniowy.

Cena podstawowego pakietu kampanii to 4000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa gminy w ciągu 2 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia.

„Faktura w 2021 roku!”. Zapłać środkami z budżetu 2021

Wiele gmin chce spożytkować zaoszczędzone pieniądze w ostatnich miesiącach roku. Aby rzetelnie rozliczyć się z tegorocznego budżetu, trzeba mieć pewność, że materiały zakupione w 2021 r. oraz faktura dotrą do gminy jeszcze w tym roku. Właśnie to gwarantujemy w „Postaw na rodzinę!”. Gminy, które chcą zapłacić za materiały z tegorocznego budżetu, mogą to zrobić, korzystając z formularza „Faktura w 2021 roku!”. Zgłoszenie należy wysłać do 23 grudnia 2021 r.

Nasze strony: