Pacanów (woj. świętokrzyskie): Festyn „Postaw na rodzinę!” to strzał w dziesiątkę!

5 lipca 2018

– Kolejny piknik rodzinny „Postaw na rodzinę!” przeszedł do historii, a nam pozostała cała masa wspomnień. To był niezwykły dzień pełen radości, uśmiechów i niespodzianek – cieszą się koordynatorzy kampanii „Postaw na rodzinę!” w gminie Pacanów. Do Szkoły Podstawowej w Wójczy przybyły całe rodziny.

0079_Wojcza06

– Zgromadzona przed sceną liczna widownia mogła podziwiać występy wokalne, taneczne i teatralne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – zapewniają organizatorzy. Jak podkreślają, tematem pikniku były wartości rodzinne, które kształtują charaktery i postawy młodych ludzi.

0079_Wojcza18

– Pogoda tego dnia była idealna, frekwencja dopisała, dzięki czemu uczestnicy mogli miło spędzić czas, korzystając z przygotowanych atrakcji. Na dzieciaki czekały dmuchańce i trampolina, a także bufet z pysznymi przekąskami. Niespodzianką był występ kapeli Góralska Hora, która zaprezentowała się wszystkim uczestnikom na boisku szkolnym. Do tańca przygrywał zespól muzyczny METRUM.

0079_Wojcza24

0079_Wojcza01

– Festyn rodzinny po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami – podkreślają koordynatorzy.