Hel (woj. pomorskie): Dzień Dziecka z „Postaw na rodzinę!”

9 czerwca 2015

Zadania sprawnościowe, „Taniec połamaniec” i turniej piłki nożnej to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla najmłodszych i ich rodziców z okazji Dnia Dziecka. Impreza w ramach kampanii „Postaw na rodzinę!” odbyła się w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Helu.

Grupy przedszkolne: Jerzyki, Pszczółki, Krasnoludki i Żabki wraz ze swoimi wychowawcami wzięły udział w konkurencjach sprawnościowych. Jurorzy oceniali dokładność oraz szybkość wykonywanych zadań.

dzien_dziecka_hel_3

Jak informuje serwis www.wiadomosci.polwysep.pl, koło południa rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej dla gimnazjum i liceum. Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja 3 gimnazjum GANK ALBANII w składzie: Grzegorz Michniewicz (kpt.), Piotr Bona, Łukasz Koźluk, Radosław Opiła (br.), Mateusz Brączkowski, Sebastian Ławnik. Zawodnicy w nagrodę otrzymali vouchery po pizzerii ufundowane przez Urząd Miasta Helu.

Podczas imprezy rozegrano także towarzyski mecz, w którym gimnazjaliści zmierzyli się z drużyną w skład której weszli m.in. policjant, nauczyciel, radny i strażnik miejski. Rozgrywka zakończyła się remisem.

dzien_dziecka_hel_4