Kurozwęki (woj. świętokrzyskie): Majowy Piknik Rodzinny

27 maja 2022

Zorganizowany w ramach Kampanii „Postaw na Rodzinę!” piknik przyciągnął tłumy na boisko szkolne w Kurozwękach. Wszędzie słychać było śmiech dzieci, rozmowy dorosłych, huczne brawa przeznaczone dla młodych artystów i sportowców prezentujących swoje umiejętności. A wszystko to działo się 21 maja, w sobotę, podczas Pikniku Rodzinnego.

Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie: dzieci oblegały stoiska oferujące malowanie twarzy, Nadleśnictwo Staszów zorganizowało kącik z grami i puzzlami o tematyce leśnej, Klub Motocyklowy SGM Staszów zaprezentował pokaz jazdy na motocyklach. Publiczność entuzjastycznie przyjęła rozegrane mecze piłki nożnej: Mamy kontra Córki i Ojcowie kontra Synowie. Na łasuchów zaś czekały frykasy przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Oględowie i Ochotniczą Straż Pożarną w Kurozwękach, a stoiska z popcornem i watą cukrową cieszyły się wielką popularnością u najmłodszych.

Dobrze było widzieć tyle uśmiechniętych, pogodnych twarzy! Niech rodzinna, przyjazna atmosfera trwa wśród nas jak najdłużej!