Dzielnica Ochota m.st. Warszawy: piknik integracyjny pod hasłem „Postaw na rodzinę!”

7 września 2018

Organizacje pozarządowe wspólnie z Urzędem Dzielnicy Ochota i Klubem Rodzin Abstynenckich OSTOJA zapraszają do Parku Szczęśliwickiego na XVI Rodzinny Piknik Integracyjny i X Targi Ochockich Organizacji Pozarządowych. Impreza rozpocznie się w niedzielę 16 września o 10.40. Na scenę wyjdzie młodzież z XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego.

Impreza odbywa się pod hasłem przewodnim tegorocznej edycji kampanii „Postaw na rodzinę!”: „Troszczymy się o siebie!”. – Uczymy dobrej komunikacji między rodzicami a dziećmi i budowania zaufania w rodzinie – tłumaczą organizatorzy. Bezpłatne materiały „Postaw na rodzinę!” będzie można otrzymać na stoisku Klubu Rodzin Abstynenckich OSTOJA.

Wieczorem na estradzie w Parku Szczęśliwickim wystąpią Łukasz Zagrobelny, Natalia Świerczyńska i Paweł Okła w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu. Zaplanowano aż 56 stoisk z atrakcjami dla rodzin, m.in. place zabaw, mini-warsztaty, zajęcia plastyczne, wystawy czy ściankę wspinaczkową. Nie zabraknie poczęstunku oraz bezpłatnych badań profilaktycznych.